Screenshot_2016-05-30-15-23-47Těm, kdo jsou hákliví na kvalitu fotek na FB může pomoct tahle jednoduchá aplikace. Pokud jste si všimli, tak fotky nahrané oficiální aplikací na FB ztráceji kvalitu, jsou mírně rozpadlé a rozostřené. S touhle aplikací se tomu vyhnete. Aplikace je jednoduchá a zdarma, pokud vám vadí reklamy, můžete si připlatit něco okolo 60 korun. Stáhnout ji můžete pro Android v Google play ale pro iPhony nevím zda existuje.

Aplikace nemá nijak moderní vzhled a umí nejen fotky na FB nahrávat, ale i stahovat. To ozkoušené nemám a ani mi to k ničemu není. Funkci nahrání fotek na FB v plné kvalitě, které vyfotím například foťákem a pošlu si do telefonu a upravím pomocí nějaké aplikace, zvládá skvěle. Zatím jsem nenašel jinou, která by to zvládala.

Má však svoje mouchy a mně chybí nahrávání fotek na FB PAGE. To znamená, že vy si aplikaci propojíte se svým FB a můžete vytvářet alba, nebo nahrávat fotky do alb už vytvořených, ale jen na svém FB profilu. Pkud máte vytvořenou fanouškovskou stránku, tak tam fotky nepřidáte.

 

komentáře

komentáře

Odebírej nové články a akce na presety

Odebírej nové články a akce na presety

Nebudu Tě moc často otravovat, ale když tu bude něco zajímavýho, dám Ti vědět.

Děkuji za podporu!