Řím

Srpen 31, 2017

ŘÍM 

V úterý 29.8. Jsme s Míšou odletěli na 3 dny do Říma. Dostal jsem to jako dárek k narozeninám a je to asi po 6 letech první let do zahraničí, který není pracovně. I přes to jsem si vzal foťák a vy se můžete mrknout na galerii pár fotek.

Prý fotka, jako do katalogu na aerolinky.

Letěli jsme už v úterý ráno, takže jsme měli v Římě hned první den, dost času na omrknutí okolí. Bydleli jsme asi 200m … ne, vlastně asi 500m od Colossea, takže Colosseum bylo asi nejčastěji spatřenou památkou za tyhle 3 dny.
V úterý jsme tedy stihli navštívit Colosseum a pak večerní procházku Římem kolem Piaza Venezia až k Fontáně di Trevi.

Piaza Venezia z boku

Středa byla ráno docela líná, takže snídaně až asi v 10 a pak další památky jako Pantheon – chrám bohů, španělské schody, park Villa Borghese a potom Vatikán.
Zapomněl jsem napsat, že všechno prokládaly vydatné snídaně, obědy, svačiny, večeře a zmrzliny. Jídlo tam bylo teda neskutečný. Spát jsme šli docela brzy kolem půlnoci s tím, že ráno vstaneme a najdeme nějaký fajn východ slunce…

Před Pantheonem

Čtvrtek 5:15 budík, 5:30 budík, 6:00 budík. Nakonec 8:00 a slunce bylo skoro jako v poledne 🙂 Takže aspoň osvědčená snídaně u Colossea a hurá mrknout na místní trhy. No trhy fajn, ale že bych to musel vidět dvakrát. Nakonec mě to ani nemrzelo, protože jsme cestou potkali docela fajn chlapíka se super hairstylem. Podle mě se asi tak 10 let nemyl, dal jsem mu nějaký ten drobák na šampón a udělal si portrét. Pak jsme zamířili přes nákupní centrum do bytu, který jsme měli pronajatý, vyzvedli si věci a mazali s docela velkým předstihem na letiště.

Docela fajn chlapík.

Jedna kočka před Vatikánem.

Letadlo mělo asi 30 minut spoždění a dalších 40 minut jsme kroužili kvůli počasí v turbulencích nad Prahou.
I když jsem část textu psal v letadle, tak teď už sedím doma, piju lahváče, píšu, exportuju fotky, peru prádlo a jím domácí polívku z pytlíku. No je to téměř podobný jako sedět 150 metrů od Colossea v Itálii a jíst mega dobrou pizzu a točený pivo.

Zítra mě čeké focení zápasu Česko x Německo a pozítří letím s reprezentací na zápas do Severního Irska. Tak hurá do práce!

Doufám, že se vám budou aspoň nějaký fotky líbit! a tady jsou všechny pohromadě.

ZA PŘÍPADNÉ KOMENTY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY, NEBO SDÍLENÍ BUDU MOC RÁD

DĚKUJU 🙂

Podobné články

SK SLAVIA x INTER MILÁN / LIGA MISTRŮ

SK SLAVIA x INTER MILÁN / LIGA MISTRŮ

SK SLAVIA x INTER MILAN / LIGA MISTRŮ V této galerii najdete také záběry mimo samotnou hru. Soustředil jsem se i na emoce fanoušků a nestandardní záběry. Tak se bavte a připomeňte si, jak Slavia konkuruje TOP týmům na světě. další mé fotky na...

číst více
ČESKO x SEVERNÍ IRSKO 2:3

ČESKO x SEVERNÍ IRSKO 2:3

ČESKO x SEVERNÍ IRSKO 2:3 Dvě rozdílné půle. První nám moc nevyšla, ale docela důležité bylo, že se z toho kluci nepo.. zabrali a v druhém poločase byli lepší. další mé fotky na instagramu @blackartcz

číst více

0 komentáøù

Odebírej nové články a akce na presety

Odebírej nové články a akce na presety

Nebudu Tě moc často otravovat, ale když tu bude něco zajímavýho, dám Ti vědět.

Děkuji za podporu!