Na předchozí články mám plno pozitivních ohlasů, takže mě to donutilo vymyslet ještě něco nového a praktického jen pro určitý okruh lidí.

Tengle video blog je pro včechny nadšence, kteří rádi fotí a chtěli by si fotky z dovolených, výletů, nebo fotky dětí upravit a o něco málo vylepšit. Adobe Lightrom je šikovný a profesionální program. Jeho obsluhu by měl ale zvládnout každý. Práce s fotkami je jednodušší, než úprava fotek třeba v klasickém Photoshopu. Práce v Lightroom je rychlejší, intuitivnější a fotky můžete prohlížet a následně ukládat v různých přednastavených presetech.

Tohle video nebude nic říkat fotografům, pro které bývá Lightroom, většinou, známá věc. Ve videu říkám plno věcí hodně zjednodušeně, tak kdyby nebylo někomu něco jasné.. však vy víte 🙂

Když mám však fotografii, které se chci obzvláště věnovat, pak se Photoshopu nevyhnu, ale na základní postprodukci je pro mě Lightroom číslo jedna.

Tady je několik fotek, které jsem v tomto tutorialu použil a upravil a podívejte se na rozdíly a ve videu pak, jak jsem toho dosáhl:

Doufám, že u videa neusnet 🙂 je to můj první pokus. Díky

komentáře

komentáře

Odebírej nové články a akce na presety

Odebírej nové články a akce na presety

Nebudu Tě moc často otravovat, ale když tu bude něco zajímavýho, dám Ti vědět.

Děkuji za podporu!